Ubytování v Postire

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Postire. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů a penzionů přímo ve městě, nebo i v okolí Postire, kde najdeme města Skriv, Splitska, Nerežišće, Pražnice a Donji Humac.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


6 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 6 1 

1. Holiday Home Villa Bay View StarStar

Foto: Holiday Home Villa Bay View
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Holiday Home Villa Bay View is set in Postira. Featuring private parking, the 2-star holiday home is 5 km from Lovrećina Bay. The holiday home has 5 bedrooms, a living room, and a kitchen with a microwave. A TV is featured.


2. Holiday Home Villa Palma StarStar

Foto: Holiday Home Villa Palma
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Holiday Home Villa Palma is located in Postira. The accommodation is 6 km from Lovrećina Bay. This holiday home comes with 3 bedrooms, a satellite TV, a dining area, a kitchen with a dishwasher, and a living room.


3. House Svjetlana StarStar

Foto: House Svjetlana
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
96 %

House Svjetlana is a 'Robinson Crusoe style' accommodation located 5 km from Postire, in the vicinity of the Lovrećina Bay. It is set in a secluded location in an isolated bay and with limited facilities.

Pokoje

Rekreační dům se 2 ložnicemi
osoby101 - 101 EUR za noc

4. House Krunoslav StarStar

Foto: House Krunoslav
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

House Krunoslav is a 'Robinson Crusoe style' accommodation located 5 km from Postire, in the vicinity of the Lovrećina Bay. It is set in a secluded location in an isolated bay and with limited facilities.

Pokoje

Rekreační dům se 2 ložnicemi
osoby62 - 72 EUR za noc

5. House Ivica StarStar

Foto: House Ivica
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

House Ivica je ubytování ve stylu Robinsona Crusoa, které se nachází na ostrově Brač, 3 km od vesnice Postira. Dům je situovaný v odlehlé zátoce a poskytuje jen omezené zázemí a služby.

Pokoje

Prázdninový dům
osoby67 - 71 EUR za noc

6. House Ivan StarStar

Foto: House Ivan
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
79 %

House Ivan is a 'Robinson Crusoe style' accommodation located in the island of Brač, 1.7 km from Postira. It is set in a secluded location and comes with limited facilities.

Pokoje

Prázdninový domek s 1 ložnicí
osoby0 - 0 EUR za noc

6 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 6 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: